Innovative Architecture ازپروژه LARGO-TWIST 2045 تجلیل می کند

ورق استیل در کنار مشتقاتی که از این محصول و به طور کلی آلیاژ استنلس استیل گرفته می شود ، در صنعت معماری مدرت جایگاه بسیار ویژه ای پیدا کرده است. مش های استنلس استیل امروزه در اکثر ساختمان های مدرن جهان مورد استفاده قرار می گیرد.

Innovative Architecture طرح مش محافظ آفتاب LARGO-TWIST 2045 را از Haver & Boecker با اهدا دو جایزه تقدیر کرد. مش معماری HAVER LARGO-TWIST 2045 نه تنها در بخش "محصولات نما" جایزه "برنده" را دریافت کرد ، بلکه در دسته "مواد نوآورانه" ، که بر مواد پایدار ، کم مصرف و کاربردی متمرکز است نیز تقدیرات ویژه ای دریافت کرد..
شرایط طراحی مش سیمی LARGO-TWIST 2045 ، که مخصوص سایه بان خورشیدی ساخته شده است ، با سیم های افقی کج و زاویه دار خود مشخص می شود که بسته به جهت حفاظت خورشیدی یا بصری خوبی را ارائه می دهند. مش

 

مش استیل

 

حفاظتی خورشیدی که در قسمت وسیعی از ساختمان نصب شده است ، ظاهری کاملاً یکدست با شفافیت پایین اما دید خوب از داخل به خارج ایجاد می کند.
مش فولادی ضد زنگ LARGO-TWIST 2045 علاوه بر ویژگی های بصری ، با سایه آفتاب خوب خود نیز ترکیب می شود: با زاویه تابش نور خورشید 60 درجه و شیشه دوجداره ، مش با سیم های افقی کج و زاویه دار ، انرژی ورودی را تا حد زیادی کاهش می دهد. بیش از 90 درصد در ترکیب با شیشه های محافظ در برابر نور خورشید ، می توان به مقدار g 0.02 دست یافت. در مقایسه ، اکثر مشهای معماری HAVER مورد استفاده با همان مقادیر g بین 0.1 تا 0.18 به دست می آیند.
خرید ورق استیل در ایران با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت در وبسایت توان فلز felez.biz
 


ارسال نظر درباره این موضوع


آخرین مطالب