کمپانیTata Steel  با دسترسی محدود، ظرفیت تولید فرو کروم خود را دو برابر می کند

شرکت تولید کننده محصولات استنلس استیل تاتا اعلام کرد با توجه به افزایش میزان تقاضا قصد دارد تولیدات خود را افزایش دهد.

بخش معدن Tata Steel NSE 0.69٪ ، Tata Steel Mining Limited (TSML) ، روز جمعه گفت که قصد دارد با توجه به افزایش تقاضا برای فولاد ضد زنگ در این کشور ، ظرفیت تولید فرو کروم خود را در هند دو برابر کند.
در جهت رشد تولیدات استیل ، این شرکت قصد دارد ظرفیت فرو کروم را از 450،000 تن در سال به 900،000 تن در سال در آینده نزدیک افزایش دهد.

TSML  گفت که در حراجهای معدنی 2020 سه معدن کرومیت خریداری کرده است ،معدن کرومیت سوکیندا ، معدن کرومیت ساروآبیل و معدن کرومیت کاماردا. به گفته مقامات ، اجاره این معادن به مدت 50 سال است.

در بیانیه ای آمده است که این معادن با ظرفیت سالانه بیش از 1.5 میلیون تن در حال بهره برداری هستند و این شرکت بزرگترین بازیگر در معدن سنگ کروم در هند است.

 

ورق استیل

 

ایده پشت این ابتکار عمل استفاده بهینه از سنگ کرومیت برای تولید فرو کروم برای خدمت به مشتریان رو به رشد خود از مشتریان هندی و جهانی است که در زمینه تولید ورق استیل فعالیت می کنند.

"ما برای افزایش ظرفیت تولید آهن فرو کروم در هند ، از مسیرهای ارگانیک و غیر معدنی استفاده خواهیم کرد و از کیفیت خوب در دسترس بودن سنگ معدن کروم استفاده خواهیم کرد. این امر TSML را به برترین تولید کننده Ferro Chrome در هند و در میان برترین ها تبدیل می کند. کسب رتبه پنجم در سطح جهان نیز هم اکنون در اختیار این کمپانی میباشد. منطقی است که بر ارزش افزوده تمرکز کنیم و سنگ معدن کروم را به فرو کروم تبدیل کنیم. "
 


ارسال نظر درباره این موضوع


آخرین مطالب