ورق های اورجینال استنلس استیل با برترین برندهای حال حاضر دنیا

ورق های استنلس استیل در سری و گریدهای مختلفی در بازار موجود هستند.

 

ورق های اورجینال استنلس استیل با برترین برندهای حال حاضر دنیا

آشنایی اولیه با ورق های استنس استیل

ورق های استنلس استیل در سری و گریدهای مختلفی در بازار موجود هستند.

مهم ترین سری استنلس استیل سری 300 و 400 است.که در این سری ها پرکاربردترین گریدهای حال حاضر صنعت دنیا حضور دارند.در سری 300 گریدهای 301 ، 304 ،309 ،310 و 316 از کاربرد گسترده تری برخوردار هستند.

گریدهای استنلس استیل در ابعاد و ضخامت های مختلف همچنین در سطوح پایانی مختلفی تولید و عرضه میشوند.

در هر گرید جهت بهبود خواص مکانیکی یا شیمیایی تغییراتی در ترکیبات عناصر ، درصدهای عناصر سازنده و یا حتی مراحل تولید آن ایجاد میکنند . از این رو هر گرید ممکن است به چند دسته بندی مجزایی نیز تقسیم شود.

در بین گریدهای سرسی 300 گرید 304 و 316 از محبوبیت بالاتری برخوردار هستند. 316 بدلیل ترکیبات ساختاری خود در شرایط خورنده ترو در تقاب با کلرایدها یا سولفیدها عملکرد بهتری نسبت به 304 دارد.که این مساله باعث شده در محیط های دریایی یا ساحلی گرید 316 کاربرد گسترده تر داشته باشد.

 

ورق استیل

 

در سری 400 هم گرید 430 محبوبیت بسیار زیادی دارد که مقاومت به خوردگی بسیار خوب در شرایط درگیر با اسیدهای ارگانیک ، نیتریک اسید،اسیدهای سولفور از خود نشان می دهد. ازین رو برای استفاده در صنایع غذایی بسیار عالی و پر کاربرد نیز هست.

تیم ما در جهت خدمت رسانی به صنعت ایران عزیز اقدام به واردات ورق های استنلس استیل در گرید ، ابعاد ، ضخامت و سطوح پایانی مختلف که مورد نیاز و استفاده صنعت است میکند . شما عزیزان می توانید سفارش مربوط به استنلس استیل را در برترین برندهای حال حاضر دنیا را برای ما ارسال کنید. ما در بهترین قیمت و بهترین کیفیت آماده عرضه ورق های درخواستی شما هستیم.

برای اطلاع از قیمت گرید های مختلف در ابعاد و سطوح مختلف با ما تماس بگیرید.


ارسال نظر درباره این موضوع