پروژه PITCO2C پروسه های خنک کننده CO2 را برای SME ها اجرایی میکند

 


اجزای انرژی هسته ای (NEC) در حال شروع کار با مرکز هسته ای AMRC برای توسعه تکنیک های ماشینکاری سازگار با محیط زیست است که هزینه ، زمان سرب زنی و خطر تخریب اجزای هسته ای با ارزش بالا را کاهش می دهد

 

این پروژه توسط برنامه نوآوری هسته ای دولت انگلیس تأمین می شود و بخشی از سرمایه 40 GBP در فن آوری های پیشرفته هسته ای است.

 

پروژه جدید یک ساله ، تحت عنوان بهبود فرآیند از طریق خنک کننده CO2 (PITCO2C) ، این فناوری را توسعه می دهد ، این پروسه میتواند برای تولیدات فولاد ضد زنگ 316L  استفاده داشته باشد همچنین مزایای آن را برای تولید اجزای مونتاژ سوخت نشان می دهد.

 

قیمت ورق استیل

 

NEC  با همکاری مرکز هسته ای AMRC برای ایجاد یک اتصال گاز دوار برای مقاوم سازی واحد خنک کننده CO2 به ابزارهای قدیمی ، و رفع موانع نصب برای زنجیره تامین کار توان فعالیت دارداتصال اولیه در یکی از دستگاه های بزرگ فرز NEC  و در TSP Engineering در وورکینگتون ، کامبریا آزمایش خواهد شد.

 

تیم AMRC هسته ای همچنین با NEC کار خواهد کرد تا تأثیر مالی استفاده از سیستم CO2 را به جای جایگزینی خنک کننده های سنتی ، مدلسازی کندبا بهینه سازی پارامترهای برش برای طول عمر و بهره وری ابزار ، می توان هزینه های ماشینکاری را به نصف کاهش داد.


ارسال نظر درباره این موضوع