آخرین تحوولات KMFدر ساخت تجهیزات فرآیندی

عواملی که می تواند بر روی قیمت فلزات مختلف در دنیا تاثیر گذار باشد ، گسترش و رشد شرکت های معروف هر صنعت است.

KMF در برنامه های آینده بدنبال بررسی اهمیت استنلس استیل بر روی تجهیزات فرآیندی و ترکیب آن با قطعات غیر آهنی است.

KMFتوصیه می کند که مشتریان علاوه بر اینکه از مشخصات فولادی در محصولات آنها استفاده می شود ، بلکه از نظر نحوه پردازش و فرآوری مواد نیز توجه داشته باشند.

اکثر مشتریان در بخش فرآوری مواد غذایی و پزشکی اهمیت انتخاب درجه مناسب فولاد ضد زنگ را درک می کنند ، به طور معمول بسته به نوع کاربرد از ورق استیل 304 یا 316 استفاده می شود.

KMF بسیار سخت فکر کرد که چگونه بهترین نیازهای مشتریان غیر آهنی خود را برطرف کند.

اخبار استیل

آلودگی متقاطع می تواند در بسیاری از نقاط اتفاق بیفتد. از قفسه های نگهدارنده فولاد کالاها به داخل ، قطعات ماشین آلات ، کمربندهای سنگ زنی که برای ریختن دانه ها استفاده می شود و حتی از ابزار ترمز پرس که برای پردازش کار آهنی قبلی استفاده شده است.

بنابراین ، بدیهی است که برای ورود به این بازار به عنوان یک بازیگر جدی ،KMF نیاز به سرمایه گذاری در یک مرکز ساخت اختصاصی دارد که فقط و فقط به تولید ساخت و سازهای غیر آهنی اختصاص دارد.

واحد ویژه محصولات KMF اکنون دارای امکانات داخلی مطابق با تخصص ساخته شده در طی سالهای متمادی است و می تواند از برخی از معتبرترین نامها در بخش فرآوری مواد غذایی کسب و کار خود را جلب کند.
برای مطالعه مقالات بیشتر در رابطه با ورق استیل می توانید از وبسایت گروه فلز بازدید کنید. همچنین برای استعلام از آخرین قیمت ورق استیل در ایران نیز از طریق راه های ارتباطی با کارشناسان این تیم صحبت کرده و ورق مورد نیاز خودتون رو سفارش بدین.

اخبار استیل


ارسال نظر درباره این موضوع


آخرین مطالب