اخبار صنعت استیل

شرکت stats یکی از بزرگ ترین کمپانی های بریتانیا اقدام به تغییراتی در مدیران خود کرده است.

  STATS بایرس و مک داول را به سمت های اجرایی ارتقا می دهد

گروه STATS دو کارمند با سابقه خدمت را به سمت های ارشد اجرایی ارتقا داده است. 

استیون بایرز ، که در سال 2010 به تجارت ابردین شایر پیوست ، به عنوان مدیر عامل منصوب شد ، در حالی که گری مک داول به عنوان مدیر عملیات STATS انگلیس و منطقه منصوب شد.

استیون مسئول پشتیبانی از تیم ها و پروژه های STATS و پروژه ها در سرتاسر جهان و همچنین هدایت برنامه دیجیتال سازی گروه خواهد بود.

 

از زمان پیوستن به STATS به عنوان مهندس پروژه و در سمت های مدیریتی بعدی ، استیون در بسیاری از پروژه های جداسازی فشار قوی خط لوله برای مشتریان در UKCS ، اروپا و منطقه خزر کار کرده و آنها را هدایت کرده است.

گری مک داول در سال 2008 به عنوان مهندس پروژه به STATS پیوست و در طول مدت همکاری با وی در بسیاری از قراردادهای زیرساخت انرژی از جمله مدیریت پروژه ایزوله سیستم خط لوله Forties در دریای شمال کار کرده است.

در نقش جدید خود ، گری مسئولیت هدایت تحویل ایمن همه پروژه ها در انگلیس و اروپا را با استفاده از فن آوری ها و راه حل های تخصصی STATS  بر عهده خواهد داشت.

برای مطالعه مقالات بیشتر در رابطه با ورق استیل می توانید از وبسایت توان فلز بازدید کنید. آخرین اخبار روز دنیا در این وبسایت بصورت ترجمه شده در اختیار شما است.همچنین برای سفارشات خود در رابطه با ورق استیل در ابعاد مختلف می توانید از طریق راه های ارتباطی این گروه تماس گرفته و سفارشات خود را اعلام بفرمائید.

ورق استیل دوپلکس


ارسال نظر درباره این موضوع


آخرین مطالب