Fronius  یک مرکز نمونه سازی جدید را افتتاح می کند

نمونه سازی در صنعت دنیا دستخوش پیشرفت های بسیار پیشرفته ای شده است.

به لطف مرکز نمونه سازی جدید خود ، Fronius تبدیل به متخصص این برنامه و سایر برنامه های مشابه خواهد شد.

مرکز نمونه سازی فناوری شبیه سازی ، جوشکاری و اندازه گیری پیشرفته را ارائه می دهد. این امکان تولید قطعات با اندازه 3 2 متر و وزن تا 1500 کیلوگرم را فراهم می کند. در سایر ابعاد نیز با توجه به نیاز مشتری می تواند به صورت سفارشی نمونه سازی ها انجام شود.

یکی از دو سلول جوشکاری ربات مورد استفاده به فناوری Fronius CMT مجهز است. فرآیند جوشکاری با کاهش گرما تقریباً برای هر ماده اصلی ، به ویژه ورق فلز سبک ، مناسب است و پراکندگی و اعوجاج را کاهش می دهد. سیستم انعطاف پذیر سیستم جوشکاری TPS / i که برای این منظور استفاده می شود همچنین در صورت لزوم اجازه می دهد تا از سایر فرآیندهای جوشکاری استفاده شود. علاوه بر این ، سلول ربات از سیستم تمیزکاری سطح Acerios استفاده می کند که با استفاده از فناوری پلاسمای داغ ، لبه های اجزای آن را پیش پردازش می کند. این شرایط مناسب را برای درزهای جوشکاری با کیفیت بالا ایجاد می کند.

تجهیزات جوشکاری

دومین سلول جوشکاری ربات دارای لیزر و سیستم جوشکاری قدرتمند GMAW است. به طور همزمان ، فرآیند LaserHybrid مزایای هر دو را ترکیب می کند و بنابراین توانایی ایجاد پل شکاف عالی و سرعت جوشکاری بالا را ارائه می دهد.

Fronius  همچنین به مشتریان خود این گزینه را می دهد تا نمونه های اولیه را در آزمایشگاه متالورژی قرار دهند.
برای مشاهده آخرین اخبار مربوط به صنعت استیل دنیا می توانید با ما همراه باشید.همچنین برای استعلام از قیمت محصولات در ایران می توانید از طریق راه های ارتباطی با ما در تماس باشید.


ارسال نظر درباره این موضوع


آخرین مطالب