میلر ، جوشکار Multimatic® 235 را معرفی می کند

میلر ، جوشکار Multimatic® 235 را معرفی می کند

 Miller Electric Mfg. LLC منبع جدید جوشکاری چند پردازشی Multimatic 235 جدید را ارائه می دهد ، که سهولت استفاده و خروجی بالاتر را برای متخصصان در تولید / ساخت ، MRO ، را در قالب ساخت و آموزش به همراه دارد.

Multimatic 235  یک ماشین همه کاره و کامل است که برای انجام کارهای تخصصی و حرفه ای طراحی شده است. قابلیت های چند پردازشی شامل قابلیت های MIG ، flux-cored ، stick ، ​​DC stick ، ​​DC Lift-Arc ™ TIG  و پالس TIG دارد که به جوشکاران اجازه می دهد بدون استفاده از چندین منبع تغذیه بدون نیاز به تعویق زمان ، از پروژه ها و مواد بیشتری استفاده کنند. Multimatic 235 با حداکثر 170 آمپر در چرخه کار 60٪ ، نیروی مورد نیاز برای انجام سریعتر کارها را تأمین می کند.

قیمت ورق استیل
اپراتورها می توانند با یک سیستم تغذیه سیم صنعتی که کابل های تفنگ MIG 15 فوت را کنترل می کند ، کارایی را بهبود ببخشند. علاوه بر این ، اپراتورها برای تعویض سیم با قاب محافظ سیم پیچ های با طول عمر بیشتر و 12 اینچ ، از کار افتادگی کمتری را تجربه خواهند کرد. این چرخ دستی یک بطری گاز 300 فوت مکعبی را نگه می دارد ، که باعث کاهش زمان تعویض سیلندر نیز می شود.


ارسال نظر درباره این موضوع


آخرین مطالب